DİYARBAKIR KAYAPINAR ALARKO CARRIER YETKİLİ SERVİS 0412 236 91 90

Demirel Isı Teknik

Demirel Isı Teknik iklimlendirme ve su basınçlandırma sektörünün önde gelen markası Alarko Carrier’ın servisi olarak Diyarbakır / Kayapınar ilçesinde hizmet vermektedir.

Alarko Carrier, yüksek sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalarla kazandığı saygın ve güvenilir marka değerini korumak için uluslararası standartlara uygun, enerji verimliliği yüksek, çevre ve kullanıcı dostu ürünleri pazara sunmayı hedeflemiştir. Alarko Carrier aynı zamanda tüm Türkiye’ye yayılmış profesyonel servisleri aracılığı ile tüketicilerin problemlerine en doğru çözümleri en kısa sürede üretmek amacıyla çalışmaktadır.

Demirel Isı Teknik, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha kolay hale getirmeye devam eden Alarko Carrier’ın ürün gruplarına Diyarbakır ilinin en kaliteli hizmeti sunan servis olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlayıp, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

Problemlerinizin en hızlı çözümü ve servis hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmak için Diyarbakır / Kayapınar ilçesinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın Galeri